RSS Feed

Ela hetkes ja väljenda lauluga enamat kui muusika

10. – 12. juuni 2021

Ulrik Barfod

Ulrik Barfod’i hääle ja liikumise töötuba otsib ja leiab heli dünaamilisi allikaid, et tuua esile iga osaleja unikaalne vokaalne potentsiaal. 
 
Töö sisaldab tähelepanelikku – nii enda kui teiste – kuulamist, mis nõuab keskendumist ja arendab suutlikkust samastuda teise inimese pürgimusega. See on viis, mis võimaldab toetada üksteise edenemist nii individuaalselt kui grupina. 
 
Ulrik’i töö rajaneb lugupidamisel iga inimese unikaalse väljendusvõime vastu. Tema kuulamise ja vaatlemise oskus, pehme järjekindlus ja aja kasutamine loovad õhkkonna, mis aitab osalejatel avastada sisemisi loomingu allikaid iseendas.
 
Töötuba sisaldab füüsilisi ja vokaalseid soojendusharjutusi, improvisatsiooni ja individuaalset tööd Ulrik’iga grupi kohalolekul.
 
Ulrik lähtub oma töös tingimusteta austusest inimeste vastu ja usust kõikidesse inimestesse. Püüdmise asemel mõista ennast intellektuaalsel tasandil, aitab kehaline liikumine häälel vabaneda, asuda rännakule ja ärgitada meie kujutlusvõimet ära tundma iseennast sellisena nagu me päriselt oleme ja selle, mida me soovime tegelikult “öelda”.

Suhtluskeel on inglise keel.

Ulrik Barfod on Euroopas nõutud hääle koolitaja. Õppinud muusikat Aarhusi Ülikoolis Taanis, on ta tegutsenud elukutselise koorilauljana Taanis ja Prantsusmaal ning esinenud häälekunstnikuna Roy Hart Teatris. Hääle koolitajana, millega ta alustas 90-ndatel, on ta oma tööga aidanud kaasa arvukatele soolo esinemistele, teatrite loomingule ja koolitanud nii saksa kui taani riiklikes teatrikoolides.
 
Ulrik on Roy Hart Teatri õpetaja ja liige ning on juhendanud hääle töötubasid üle maailma.
Ta elab Hannoveris ja Roy Hart Rahvusvahelises Kunsti Keskuses Prantsusmaal.

Maksumus:

Eur 339, sisaldab tunnid, toidud (2 hommikusööki, 3 lõunasööki, 2 õhtusööki, 1 kohvi/tee koogiga) ning ööbimist aitades. 

Päevaplaan:

Saabumine neljapäeval alates kell 8:30

Hääle ja liikumise tunnid iga päev kell 9:30 – 13.00 ja 14:00 – 16:30

Töötuba lõppeb laupäeval kell 17:00 kohvi/tee ja koogiga.

Registreerimine: office@pollitalu.org

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: