RSS Feed

Puhastuslaager – ole terve ja ilus!

Posted on

15. – 19. september 2021

Oled väsinud, tunned et jõud on kadunud ja keha annab endast järjest enam märku, et midagi oleks vaja ette võtta? Soolestikku koguneb aastate jooksul nii füüsilisi kui emotsionaalseid jääke. millest ise vabaneda on keeruline. Lille Lindmäe on öelnud, et soolestik on valgusepaun. Meie alustamegi soolestiku puhastusega kaduneljapäeval, mil on hea aeg loobuda kõigest üleliigest. Puhastus toimub Taiwanis hiina meditsiini arstide (loe lähemalt) poolt välja töötatud taimsete ensüümidega, mis puhastavad soolestiku efektiivselt, kahjustamata kasulikke baktereid.

Saabumine 15.09. alates kell 15.00, lahkumine 19.09. pärastlõunal

Ülevaade:

Esimesel päeval – tervisliku seisundi ülevaatamine, jalutuskäik

Teisel päeval – soolestiku puhastus taimsete ensüümidega

Kolmandal – viiendal päeval – soolestiku taastumine, hiina meditsiini ravi 3 x 1 h, massaaž/reiki 1 x 1 h, jooga, hingamisharjutused, jalutuskäigud, tervislikud taimetoidud.

Päevakava:

1. päeval

16.00 tervisliku seisundi ülevaatamine

18.00 kerge õhtusöök ja puhastusprotsessi tutvustus

19.00 jalutuskäik 1,5 h Pivarootsi

21.00 turgutus taimeteega ja saun

2. päeval

7.45 jooga  (vabatahtlik)

9.00 – 21.30  soolestiku puhastus taimsete ensüümidega

3. – 4. päeval

7.45 jooga  (vabatahtlik)

9.00 hommikusöök

10.00 – 14.00 tervendamine/massaaž/reiki. Individuaalsed sessioonid 1 h. Aeg endale

14.00 lõunasöök

16.00 – 18.30 tervendamine/massaaž/reiki. Individuaalsed sessioonid 1 h. Aeg endale

19.00 õhtusöök

20.30 saun

5. päeval

7.45 jooga (vabatahtlik)

9.00 hommikusöök

10.00 – 12.00 tervendamine

13.00 lõunasöök

Sinu tervenemist toetavad:

Hiina meditsiin – juba aastatuhandeid kasutatud hiina meditsiin lähtub yin/yang tasakaalust ja käsitleb keha ühtse tervikuna. Tervislik olukord kaardistatakse esimesel päeval, jälgitakse iga päev ja  vastavalt sellele toimub tervendusprotsess. Tervendab Ann Vainlo,  Eesti Neijngi Kooli vilistlane.

Hommikune kundalini jooga tõstab heaolu tunnet, tugevdab elujõudu ja virgutab loomingulisust. Hingamise ühendamine liikumisega viib keha, meele ja hinge harmoonilise ühtesulamiseni meid ümbritseva universaalse energiaga. Juhendab Marika Blossfeldt, kes on International Kundalini Yoga Teachers Associationi liige.  PS Eelnev joogakogemus ei ole vajalik.

Massaaž ja reiki– on üldlevinud teadmine, et iga pehme puudutus meeldiva inimese poolt on lõõgastava toimega. Masseerib ja reikit teeb – Sirje Vilgo, kes on oskused omandanud M.Ilvese massaažikoolis. Massaaž ja reiki toetavad organismi ja meeleseisundi puhastumist.

Hind € 599.-, mis sisaldab soolestiku puhastuspaketti taimsete ensüümidega, hiina meditsiini ravi (nõelad, mokša, energeetiline massaaž) 3 x 1 h, üldmassaaž või reiki 1 h (soovi korral võimalus juurde osta € 30.-/kord), saun 3 x,  sööke ja ööbimist omaette tubades. Laagris osalejate arv on kuni 5 inimest.

Lisainfo ann.vainlo@gmail.com või tel 51 05 486

Registreerimine hiljemalt 11.09.  ann.vainlo@gmail.com

 

Tagasiside Kaielt:

“Pärast puhastuslaagrit tulin tagasi oma koduse rutiini juurde, kuid mu mõttelaad oli muutunud. Pean seda olulisemaks muutuseks saadud kogemuse juures. Sõin palju rahulikumalt ja vähem. Minu jalad pole enam paistes, ka peale pikemat autosõitu. Mul on seljas kergus. Puusavalu tuletab veel end meelde, kuid ma ei usu kiiretesse imedesse, sestap on see häiriv tunne ok. Ja kui kiiresti taastus minu ainevahetus, on lihtsalt ime. Sain kinnituse – me sõltume mikroobidest kes elavad meie ümber ja sees. Teen mõttes paremaid toiduotsuseid ja lähen neid ridu lõpetades viite tiibetlast tegema.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: