RSS Feed

Hõrgu toidu ja tervise laager

Marika Blossfeldt (Eesti/USA)

10. – 16. august 2016

Nädal lõõgastumist, teadlikkuse ja maitsemeelte virgutust

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oled see, mida sööd.

Sinu elu muutub paremaks, kui sööd “hästi” ja teadlikult.

Söödud toit imendub pärast seedumist Sinu vereringesse ja mõjutab Sinu organismi rakkude ning kudede loomist ja organite toimimist. Ta varustab Sind energiaga ja Sinu aju töövõimega. Ta mõjutab isegi Sinu tujusid ja mõtteid.

Toidul on võime leevendada erinevaid vaevusi, noorendada Sinu keha, süvendada keskendumisvõimet ja kosutada Sinu hinge. Iga inimene on ainukordne ja nii ei ole olemas üht ja ainuõiget teed, mis sobiks kõigile. Oma bioloogilist individuaalsust tähelepanelikult jälgides ja teadlikult toitu valides parandad oma tervist ja tõstad enesetunnet.

Hõrgu toidu ja tervise laager valmistab Sind ette teekonnaks, mis avardab Sinu teadlikkust tervislikest söömisharjumustest ja elustiilist ning hoolitseb ja hellitab Sinu keha, meelt ja vaimu.

DSC_0092

Kui Sinu soov on

normaliseerida kehakaalu

taastada energiat ja vitaalsust

tugevdada immuunsust

leida leevendust allergiatele ja kroonilistele ilmingutele

tasakaalustada oma meeli või

õppida valmistama lihtsaid aga hõrke tervislikke roogasid,

jagab see laager Sulle eesmärgi saavutamiseks inspiratsiooni ja teadmisi.

DSC_0125

Tule veeda meiega elujaatav nädal looduskaunil tüünel Läänemaal. Nädalajagu eemaldumist argipäeva keskkonnast võib korda saata imesid. Võid saada aimu, kes sa tegelikult oled, mida tõeliselt vajad oma elus ja avastada teadmisi, inspiratsiooni ning tuge, mis panevad asjad liikuma värskes suunas.

Liitudes meiega

virgutab Sind hommikune Kundalini jooga:
Ideaalne algus, mis annab päevale hoo ja selguse. See iidne traditsioon ühendab jooga asendid venituse, liikumise, meditatsiooni, hingamise ja loitsudega, mis stimuleerivad keha, meelt ja vaimu.

rõõmustab Sind ühine toiduvalmistamise kogemus:
Igal päeval sünnib ühendatud loomingulisuse tulemusena  hõrk 3-käiguline lõuna – muu hulgas koos magustoiduga! Õpime koos valmistama värsketest loodusandidest maitsvat ja energiat andvat toitu

inspireerivad ja motiveerivad Sind toitumisalased vestlused, mis aitavad mõista, kuidas toiduained, mida sööd, mõjutavad Sinu meeleseisundit ja heaolu, kuidas stabiliseerida veresuhkrut loomulikul teel süües teadlikult tasakaalustatud sööki, kuidas valida toitu sihikindlalt, kuidas toidust saab sõber ja liitlane, kuidas saavutada kaalulangus kaloreid lugemata ja dieeti pidamata – süües lihtsalt maitsvat ja organismi toitvat toitu.

ergutavad Sind hingamis jalutuskäigud looduses, mis tõstavad Sinu keha ja südame toonust, suurendavad hapnikku veres, stimuleerivad ainevahetust ja optimeerivad kalorite põletamist

hellitavad massaažid: naudi klassikalise massaaži või Reiki ravivat ja lõõgastavat toimet

maandavad õhtumeditatsioonid, mis rahustavad meelt ja valmistavad ette rahuliku ja sügava une

pakub avastusrõõmu ühine väljasõit kaunis Lääne-Eestis koos kohalike muuseumide, keskaegsete kindluste külastuse ja matkaga lindude kaitsealal või soos.

Et igale osavõtjale oleks tagatud individuaalne ja kvaliteetne tähelepanu, on laager kavandatud maksimaalselt 12 inimesele.

DSC_0535

Marika Blossfeldt, holistiline tervisenõustaja, autor, täisväärtusliku toidu meisterkokk ja Kundalini joogaõpetaja juhatab laagrit eesti keeles, vajadusel ingliskeelse tõlkega.
Kujutava ja etluskunsti taustaga Marika Blossfeldt on tegutsenud maalikunstnikuna Berliinis ja esinenud 80-90-ndatel tunnustatud solistina New Yorki tantsulavadel. Kauaaegne joogahuvi viis 1995.a. 3HO Kundalini joogaõpataja sertifikaadi omandamiseni NYCis. Marika juhendab nii era- ja rühmatunde kui nädalalõpu seminare, nädalapikkuseid jooga- ning tervise laagreid. 2005. a. New Yorkis Integratiivse Toitumise Instituudi (Institute for Integrative Nutrition) lõpetanud Marika on Ameerika Ravimivabade Praktiseerijate Assotsiatsiooni (American Association of Drugless Practitioners) akrediteeritud holistiline tervisenõustaja. Oma erapraksis on pühendatud teadlikkuse avardumisele toidu ja elustiili sügavast mõjust meie tervisele. Marika tunneb rõõmu klientide innustamisest valima toitu eneseusalduse, teadmiste ja intuitsiooni abil, samuti juhendamisest, kuidas valmistada tervislikke toite, mis maitsevad absoluutselt hõrgult. 2009. a. ilmus Marika menu raamat Looduslik toit. Täisväärtuslik elu. 2011. a. ilmus inglisekeelne versioon Essential Nourishment, Recipes from My Estonian Farm mis pälvis Pariisis kolmanda koha ülemaailmse Gourmand kokaraamatute konkursil (Gourmand World Cookbook Awards) tervislike kokaraamatute kategoorias, USAs “Living Now Book Awards” kuld medalli ning oli nomineeritud “Book of the Year” auhinnale samuti USAs. 2014. a. ilmus Marika teine raamat Looduslik toit. Ehe ja tervendav.

Kava
Alustame 10. aug. lõunasöögiga kell 13
ning lõpetame 16. aug. hommikusöögiga kell 9.

Hinnad
kursusest osavõtt € 430.00 (hinna sisse kuuluvad kõik söögid)
ööbimine voodis € 19.00/öö (voodipesud Pollilt)
ööbimine madratsil € 16.00/öö (voodipesud Pollilt)
ööbimine oma telgis € 10.00/öö

Registreerimine
marika@pollitalu.org või helista 4775363

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: